O Firmie

Klima Studio Serwis sp. z o.o.klimastudio jest firmą funkcjonującą na rynku polskim od 1996 roku. Siedziba główna firmy znajduje się we Wrocławiu. Firma nasza posiada własny oddział terenowy w Warszawie i Krakowie. Głównym obszarem działania firmy Klima Studio Serwis sp. z o.o. pozostaje branża wentylacji i klimatyzacji (HVAC) wraz z zaawansowaną automatyką. W ostatnich latach nasza firma rozszerzyła swoją działalność o branżę budowlaną.

Wentylacja i klimatyzacja

 

Dysponujemy doświadczonym zespołem projektowym i wykonawczym, realizującym zadania o dowolnym stopniu złożoności. Personel naszej firmy składa się z osób o dużym doświadczeniu zawodowym (głównie techników, monterów instalacji, specjalistów z dziedziny automatyki przemysłowej i precyzyjnej) z wieloletnim stażem pracy. Osoby te są cyklicznie szkolone w kraju i za granicą w: Niemczech, Włoszech i Francji. Posiadamy autoryzacje producentów sprzętu importowanego przez Klima Studio Serwis, ale również podejmujemy się montażu i serwisu sprzętu innych dostawców.

Nasze ekipy serwisowe z powodzeniem obsługują instalacje klimatyzacyjne naszych kluczowych klientów w regionach: centralnej, zachodniej i południowej Polski. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi polegające na doradztwie, projektowaniu, dostawie, montażu, uruchamianiu oraz serwisowaniu urządzeń i systemów wentylacyjno – klimatyzacyjnych o różnej mocy i różnym stopniu zautomatyzowania. Nasze projekty oraz wykonawstwo na bieżąco konsultowane są z wybitnymi ekspertami z branży sanitarnej.

Generalne Wykonawstwo

 

Klima Studio Serwis sp. z o.o. realizuje również projekty z innych branż, głównie branży budowlanej. Firma oferuje swoje usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych na terenie całej Polski.